Ürünler
ICONIK Vinil Rulo koleksiyonları
Yeni ICONIK Vinil Ruloları keşfedin: %100 ftalat içermeyen koleksiyonlar, inanılmaz çeşitlilikte tasarımlar ve konforlu yürüme hissi veren tekstil taban profilleri.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
Belgeler
İlham Merkezi

Tarkett ile ilham alın

Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
Ana sayfa Vinil Rulolar ICONIK 400
Tasarım seçin
Vinil Rulolar

ICONIK 400

Zarif ahşap ve kumtaşı tasarım seçenekleriyle sunulan ICONIK 400 vinil koleksiyonu, en kalın, en konforlu konut tipi zemin çözümlerimizden biridir. Yatak odaları için ideal bir seçim olan 4.0 mm kalınlığı, rahat bir ev ortamı yaratmaya yardımcı olmak için sınıfının en iyisi 21dB'lik bir ses emilimi sunar. Extreme Protection yüzey koruma işlemimizle zemininizin temiz ve güzel tutulması kolaydır.

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Ürün tipi: ISO_26986
Yerel sınıflandırma: 23 Ağır
Ticari sınıflandırma: 31 Orta
Yüzey koruması: SUPREME, X-TREME
Toplam kalınlık: 4 mm
İhtiyacınıza uygun ICONIK 400 ürününü bulun
0 format

ICONIK Vinil rulo koleksiyonlarının tamamını keşfedin

ICONIK vinil zeminler farklı tasarımlarda mevcuttur ve evinizdeki tüm odalar için iyi bir seçimdir. ICONIK zeminler, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ev dekorasyon projenizi başarılı kılmak için birçok farklı özelliğe sahiptir.

Tarkett ICONIK Vinil Rulolar - Sizin eviniz, sizin tarzınız
Tarkett ICONIK Vinil Rulolar - Sizin eviniz, sizin tarzınız
Yeni eviniz için zemin seçmek veya banyo, mutfak veya yatak odanız gibi bir odanın yenilenmesi genellikle yaşam tarzınıza ve zevkinize odaklanmaktadır. ICONIK Vinil Rulolar, herkesin tarzına uygun 15 farklı koleksiyonda mevcuttur. Son derece gerçekçi ahşap benzeri seramik ve mineral gibi inanılmaz çeşitli desenlerde mevcuttur. Tüm koleksiyonlar %100 ftalat içermez ve düşük VOC emisyonlarına sahiptir, böylece astım ve alerji tetikleyicilerine maruziyeti azaltarak daha iyi bir iç mekan hava kalitesi sağlar.
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: ICONIK 400