ICONIK: Vinil Rulolar

ICONIK: Vinil Rulolar

Özgürsünüz

Evde istediğiniz şekilde yaşamak için özgürsünüz. İlham almak için özgürsünüz. Zemini dekorasyonunuz kadar kolay değiştirmek için. Daha temiz ve daha sağlıklı bir ortam seçmek için özgürsünüz. Çocuklarınızın büyümesini ve evinizin güzelleşmesini izlemek için özgürsünüz. Ofisinizi bir bebek odasına, daha sonra bir genç odasına, bir boş odaya dönüştürmek için...
Ve yine bebek odası. En iyi seçimleri yapmak için özgürsünüz: kiralayın, paylaşın, satın alın, kiralayın... Ve her zaman en iyi zemin seçeneklerine sahip olun.
Çıplak ayakla dolaşmak, banyoda dans etmek ya da oturma odasında, elinizde bir içkiyle, arkadaşlarınızla dolaşmak için özgürsünüz... Hala çevreyi düşünüyorken ve bütçenizi, zemininizi değiştirmek için özgürsünüz.
Mükemmel bir desen seçmekte özgürsünüz ve ev yenileme konusunda tecrübesiz olsanız bile kendiniz uygulamada özgürsünüz. Kısacası, hem güzel hem de canlı bir evde, sizin olan bir evde ve siz olan bir evde yaşamakta özgürsünüz.

ICONIK
Eviniz, sizin tarzınız

Vinil Rulolarımız

ICONIK Vinil Rulolar herkesin tasarım tarzına uygun bir maliyetle 15 farklı koleksiyonda mevcuttur. Son derece gerçekçi ahşap görünümden seramik ve mineral gibi inanılmaz çeşitli tasarımlarda mevcuttur.

Vinil zemin kaplamasına konforlu yürüme hissi veren tekstil tabanlı koleksiyonlarımızı keşfedin.

Tüm koleksiyonlar %100 ftalat içermez ve düşük VOC emisyonlarına sahiptir, böylece astım ve alerji tetikleyicilerine maruziyeti azaltarak daha iyi bir iç mekan hava kalitesi sağlar.

Koleksiyonu keşfedin

Ahşap görünümlü zeminler

Ahşap doğrudan sıcaklık ve rahatlık hissi verir. Doğadan ilham alan ve dar veya geniş plank düzenlerinde mevcut olan tüm ICONIK ahşap görünümlü vinil ruloları keşfedin.

Beton ve taş görünümlü zeminler

Beton ve taş gibi doğal malzemelerin gerçekçi taklitlerini seçmekten çekinmeyin. Evinizde düz renkler, açık veya koyu renk tonları veya seramik karoların güzelliğini taklit eden daha doğal tonlar ile yeniden modern bir tarz yaratın.

Desenli zeminler

ICONIK size birçok yaratıcı özgürlük sunuyor. Çocuk odasını veya mutfağı geniş göstermek için grafik ve geometrik desenlerle oynayın.

İlham verici tasarım fikirlerimizi keşfedin

Yatak odası tasarımı: ilhamdan öncesi ve sonrası

Tasarım ipuçları ile yatak odası tasarımı öncesi ve sonrası

Çoçuk odasını genç odasına dönüştürme

Tasarım ipuçları ile çocuk odasının bir genç odasına dönüşen tasarımının öncesi ve sonrası

Oturma odası tasarımı: ilhamdan öncesi ve sonrası

Tasarım ipuçları ile oturma odası tasarımı öncesi ve sonrası

Pratik zamanı