Ürünler
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
-
Ana sayfa Lamine Viva
Tasarım seçin
Lamine

Viva

Ev yenileme konusunda güzel, pratik ve dayanıklığı düşünmeniz gerekir. Tasarım odaklı bir yaklaşımla gerçek bir ahşap zemin için Viva, ergonomik kilitleme sistemi ile 8,5 mm kalınlığında bir zemin kaplama yelpazesi sunar. Her bir plankın ayırt edici tane ve yapısını korumak için mat veya yarı parlak bir son işlemle uygulanır.

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Yüzey koruması: Proteco Lacquer, Proteco Natura
Toplam kalınlık: 8,50 mm
Aşınma tabakası kalınlığı: 0,60 mm
Toplam ağırlık: 7,7 kg/m²
Uygulama yöntemi: Klik
İhtiyacınıza uygun Viva ürününü bulun
0 format
Lamine parke hikayemizi keşfedin
Tarkett ahşap lamine zeminler - Doğanın güzelliği evinize gelsin!
Lamine ahşap zeminin güzelliği gibisi yoktur. Damarları ve dokusu, yatak odasından oturma odasına, mutfaktan koridora kadar her türlü iç mekana doğal bir sıcaklık getirir. Tarkett’in parke uzmanlığı 1880'lere dayanıyor ve biz bu beceriyi dayanıklı, geri dönüştürülebilir ve uygulaması kolay, şıklığı doğallığından gelen bir zemin elde etmek için kullandık.
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

Lamine parkelerin uygulaması

Seçtiğiniz lamine türüne ve sahip olduğunuz alt zeminin türüne bağlı olarak lamine parkeleri uygulamanın en iyi yollarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Wood installation
ÜRÜN DETAYLARI: Viva