ICONIK Vinil Rulolar

ICONIK Vinil Rulolar

ICONIK Vinil rulo zeminlerin yararları

Vinil rulo zeminler, hem ulaşılabilir fiyatlı hem de daha önce hiç yapmadıysanız bile uygulaması kolaydır. Evinizi dekore etmek veya yeniden dekore etmek istiyorsanız bunlar büyük avantajlardır. Ama hepsi bu değil. Tarkett’in ICONIK vinil koleksiyonları da birçok avantaj sunuyor:

%100 ftalat içermeyen ve düşük VOC emisyonları, bu da siz, aileniz ve misafirleriniz için daha iyi bir iç mekan hava kalitesi anlamına gelir.
Temizliği ve bakımı kolaydır, böylece zeminlerinize bakmak için daha az zaman harcar ve evinizin tadını çıkarmak için daha fazla zamanınız olur.
• Odalarınızın görünümü ve hissi üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğunuz anlamına gelen geometrik desenlerden ahşap veya taş gibi doğal malzemelerin gerçekçi taklitlerine kadar çok çeşitli tasarımlar
• İnanılmaz derecede çok yönlü, bu da tasarımcılarımızın özellikle yürüme konforu, ses geçirmez, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı veya sadece ulaşılabilir fiyatlı olması için koleksiyonlar oluşturabileceği anlamına gelir, çünkü bazen en önemli şey budur.

Kataloğumuza göz atın. Farklı görünüm ve özelliklere sahip ve elbette hepsi tasarım, konfor ve sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulan 15 farklı vinil rulo zemin koleksiyonlarını keşfedin.

Çok çeşitli tasarım seçenekleri

ICONIK Vinil Rulolar, seçim yapabileceğiniz inanılmaz gerçekçi tasarımlar ve stiller sunar: gri vinil zemin kaplaması gibi sade pürüzsüz monokromlar, canlı geometrik veya sanatsal motifler ve seramik görünümü gibi desenli vinil ya da ahşap veya taş gibi doğal malzemelerin dokulu yorumlamaları. Aradığınız görünüm ve his ne olursa olsun, ICONIK koleksiyonlarında sizin için bir şey olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, yeni lansmanımızla ürün yelpazesine 24 yeni tasarım ekliyoruz: gerçekçi seramikler, ahşap, beton ve daha fazlası!

Nereden başlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Şu koleksiyonları deneyin:
- ICONIK 240
- ICONIK 260D

Tekstil tabanı sayesinde konforlu, daha sessiz vinil zemin kaplaması

Tekstil taban, ICONIK vinilin konfor odaklı seçeneklerinden biridir. Tekstil taban, vinil zemin kaplamasına konforlu bir yürüme hissi verir ve gürültüyü emerek evinizi biraz daha sessiz hale getirir.

Ekstra tekstil tabakası başka bir avantaj sağlar: ekstra emilim nedeniyle, yüzeyin altındaki çıkıntıları giderir, bu nedenle tekstil tabanlı vinil uygulamadan önce alt zemin hazırlığı gerekmez.

Tekstil tabanlı koleksiyonlar:
- ICONIK 220T
- ICONIK 260T
- ICONIK 280T
- ICONIK 320T

Çizilmelere karşı dayanıklı ve su geçirmez vinil zeminler

Mutfak, koridor veya belki de çocuk oyun odası için bir şeyler arıyor olun, muhtemelen aşınma ve yıpranmayla uzun ömür boyunca başa çıkmak için yeterince dayanıklı bir şey isteyeceksiniz.

Tarkett’in yüksek dirençli vinil ruloları tam olarak bunun için tasarlanmıştır. Extreme Protection yüzey koruma işlemi, sürtünme veya çizilme olmadan gerçekten teste tabi tutulabilecekleri anlamına gelir, böylece zeminleriniz yıllarca yeni gibi görünür!

Banyonuz veya mutfağınız için bir zemin istiyorsanız: ICONIK 400 ve  ICONIK 450 koleksiyonlarına bir göz atın.

En yüksek aşınma tabakasına sahip yüksek dirençli koleksiyonlara göz atın:

- ICONIK 240
- ICONIK 300+
- ICONIK 320

Ulaşılabilir fiyatlı vinil rulo zemin koleksiyonları

Vinil zeminlerin güzelliklerinden biri, ulaşılabilir fiyatlı olması, ki bu da eviniz kira veya ilk evinizi satın aldıysanız harikadır. Ev kiralamayı planlıyorsanız veya sık sık renovasyon etmek istiyorsanız da önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, tasarımcılarımız savurganlık yapmak zorunda kalmadan size bolca seçenek sunan bütçe dostu koleksiyonlar tasarladılar.

En ulaşılabilir fiyatlı koleksiyonlara göz atın:

- ICONIK 120
- ICONIK 150
- ICONIK 200