Sürdürülebilirlik yaklaşımımız: Doing Good. Together.

Sürdürülebilirlik yaklaşımımız: Doing Good. Together.

Tarkett’te biz, birlikte insanların ve gezegenimizin üzerinde pozitif etki yaratabileceğimize inanıyoruz. Daha sağlıklı ve insan dostu mekanlar yaratmanıza yardımcı olmak için yüksek kalite ve sürdürülebilir zeminler yapmaya çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve paydaşlarımızla işbirliği yaparak en iyi performansı gösteren, sağlıklı yaşamı teşvik eden ve doğal kaynaklara saygı gösteren ürünler tasarlıyoruz.

“Müşterilerimize inovasyon yeteneklerimiz ve uzun süreli sürdürülebilirlik tutkumuz ve başarılarımızla  hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Günlük odağımız - Ar-Ge'den müşteri hizmetleri ekiplerine kadar- tüm uzmanlığımızı, sağlıklı ve insan dostu iç mekanlar yaratmalarına yardımcı olmak için bir araya getirmektir. Dünyanın sınırlı doğal kaynaklarını ve sermayesini korumak için acil olarak iş modellerimizi değiştirmemiz gerektiğine derinden inanıyoruz. Sizleri özellikle ReStart® geri alma programımızı hızlandırarak, küresel bir ekonomi geliştirme çabalarımıza katılmaya davet ediyoruz.”

Fabrice Barthélemy,  Tarkett EMEA ve LATAM Başkanı

Sürdürülebilir tasarım ile yaşam için tasarlama

Yaşam için Tasarlıyoruz. İnsanlar zamanlarının% 90'ını iç mekanlarda, işte, okulda ve dinlenirken geçirirler. Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir ürünler tasarlayarak daha sağlıklı, daha güvenli, daha insan dostu iç mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle, ürünlerimizin sağlık ve çevre belgelerini sürekli iyileştirerek, geri kazanılabilen, geri dönüştürülebilen ve yeni ürünlere dönüştürülebilen malzemeleri seçmeye çalışıyoruz. Cradle to Cradle® tasarıma odaklanarak, ürünlerimizi doğal kaynakları korumaya ve iklim değişikliğini azaltmaya yardımcı olacak şekilde üretiyoruz.

Küresel ekonomi ilkelerine uyarak çemberi kapatma

Çemberi kapatıyoruz. ReStart® geri alma programımızla, zemin atıklarınızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olurken, dünyanın doğal kaynaklarını korumaya ve çevreyi korumaya yardımcı oluyoruz. Döşeme artıklarımızı üretimimizden geri dönüştürüyoruz, yeni, yüksek kaliteli ürünlere dönüştürüyoruz. Bu şekilde, çemberi birlikte kapatabilir ve küresel bir ekonomiye geçiş yapabiliriz.

Sürdürülebilir iş ortaklıkları ile iş birliğini teşvik etme

İşbirliğine teşvik ediyoruz. Dünyanın büyük sürdürülebilirlik sorunları, endüstriler ve tedarik zincirleri arasında işbirliği ve ortaklık gerektirir. Müşterilerimizi ve tüm paydaşlarımızı olumlu değişime yönelik çalışmalarımızda bize katılmaya teşvik ediyoruz. Önemli bir şekilde, sürdürülebilirlik ilerlememizi şeffaf bir şekilde ele alıyor ve ürünlerimiz ve amaçlarımız hakkında net bilgi sağlıyoruz. Küresel ekonomi tarafından sunulan fırsatları birlikte ele alalım ve ReStart® geri alma programımızla atıkları yeni bir yaşam alanı haline getirelim.

Her gün "Birlikte İyilik" yaparak insanların yaşamlarını iyileştirmek, doğal kaynakları korumak ve çevremize saygı duymak için çalışıyoruz.