Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız: Doing Good. Together.

Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız: Doing Good. Together.

Tarkett'de, insanlar ve yaşadığımız gezegen üzerinde birlikte olumlu bir etki yaratabileceğimize inanıyoruz. Daha sağlıklı ve insan dostu mekanlar yaratmanıza yardımcı olmak için yüksek kaliteli ve sürdürülebilir zemin kaplamaları yapmak için çalışıyoruz. 
En iyi performansı sağlayan, sağlıklı yaşamı teşvik eden ve doğal kaynaklara saygılı ürünler tasarlamak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve tüm paydaşlarımızla işbirliği yapıyoruz.

“Müşterilerimize inovasyon yeteneklerimiz, eskiden beri süregelen sürdürülebilirlik vaadimiz ve başarılarımızla hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Günlük odak noktamız Ar-Ge'den müşteri hizmetleri ekiplerine kadar - tüm uzmanlığımızı, sağlıklı ve insan dostu iç mekanlar yaratmaya yardımcı olmak için bir araya getirmektir. Dünyanın bir sonu olan doğal kaynaklarını ve sermayesini korumak için iş modellerimizi acil olarak değiştirmemiz gereken bir durum olduğuna derinden inanıyoruz. Sizi, özellikle ReStart® geri alma programımızı birlikte hızlandırarak, küresel bir ekonomi geliştirme çabalarımıza katılmaya davet ediyoruz. ”Fabrice Barthélemy, Tarkett EMEA ve LATAM Başkanı

Sürdürülebilir Tasarım İle Yaşam İçin Tasarlama

Yaşam için Tasarlıyoruz. İnsanlar zamanlarının %90'ını iç mekanlarda, işte, okulda veya dinlenirken geçirirler. Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir ürünler tasarlayarak daha sağlıklı, daha güvenli, daha insan dostu iç mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle, ürünlerimizin sağlık ve çevre yeterliliklerini sürekli iyileştirerek, geri kazanılabilen, geri dönüştürülebilen ve yeni ürünlere dönüştürülebilen malzemeleri seçmeye çalışıyoruz. Cradle to Cradle® tasarımına odaklanarak, ürünlerimizi doğal kaynakları korumaya ve iklim değişikliğini hafifletmeye yardımcı olacak şekilde üretiyoruz.

Sirküler Ekonomi Prensipleri ile Döngüyü Kapatma

Döngüyü Kapatıyoruz. ReStart® geri alma programımızla, zemin atıklarınızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olurken, dünyanın doğal kaynaklarını korumaya ve çevreyi korumanıza yardımcı oluyoruz. Uygulama sonrası kalan artık parçalarınızı üretimimizden geri dönüştürüyoruz, yeni, yüksek kaliteli ürünlere dönüştürüyoruz. Bu şekilde, toplum olarak birlikte döngüyü kapatabilir ve sirküler bir ekonomiye geçiş yapabiliriz.

Sürdürülebilir İş Ortaklıkları İle İş Birliğine Teşvik Etme

İş Birliğine Teşvik Ediyoruz. Dünyanın büyük sürdürülebilirlik sorunları, endüstriler ve tedarik zincirleri boyunca uzanan kapsamlı bir işbirliği ve ortaklık gerektirir. Müşterilerimizi ve tüm paydaşlarımızı olumlu değişime yönelik çalışmalarımızda bize katılmaya teşvik ediyoruz. Sürdürülebilirlik ilerlememizi şeffaf bir şekilde ele alıyoruz ve ürünlerimiz ve planlarımız hakkında net bilgi sağlıyoruz.

"Doing Good. Together." Her gün, insanların yaşamlarını iyileştirmek, doğal kaynakları korumak ve çevremize saygı duymak için çalışıyoruz.