Ürünler
Starfloor Click Ultimate'i keşfedin
Ev gibisi yoktur ve renovasyon çok önemlidir. Renovasyon hiç bu kadar hızlı ve kolay olmadı. Starfloor Click Ultimate, Tarkett’in yeni sert kompozit vinil karosu, uygulaması kolay, harika bir iç mekan stilini sorunsuz bir şekilde sağlayan zemin kaplama çözümüdür.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
Belgeler
İlham Merkezi
Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
  Ana sayfa Vinil Rulolar ICONIK 150
  Tasarım seçin
  Vinil Rulolar

  ICONIK 150

  Yeni!

  Çeşitli klasik ahşap, seramik ve tek renk tasarımları bulunan ICONIK 150 vinil koleksiyonu, stilden ödün vermeden büyük bir değer sunar. Extreme Protection yüzey korumamız ile zemininizin temiz ve güzel tutulması kolaydır.

  ANA ÖZELLİKLER
  Teknik ve çevresel özellikler
  Ürün tipi: ISO_26986
  Yerel sınıflandırma: 21 Orta/Hafif
  Yüzey koruması: X-TREME
  Toplam kalınlık: 1,50 mm
  Aşınma tabakası kalınlığı: 0,15 mm
  İhtiyacınıza uygun ICONIK 150 ürününü bulun
  0 format
  Tarkett ICONIK Vinil Ruloları – Senin evin, senin tarzın
  Tarkett ICONIK Vinil Rulolar – Senin evin, senin tarzın
  Yeni eviniz için zemin seçmek veya banyo, mutfak veya yatak odanız gibi bir odayı yenilemek yaşam tarzınızı ve zevkinizi yansıtır ICONIK Vinil Rulolar, herkesin tasarım stiline uygun 15 farklı koleksiyona sahiptir. Son derece gerçekçi ahşap görünümlü, seramik ve mineral gibi inanılmaz çeşitli desenlerde mevcuttur. Tüm seçenekler % 100 ftalat içermez ve düşük VOC emisyonlarına sahiptir, böylece astım ve alerji tetikleyicilerine maruziyeti azaltarak daha iyi iç mekan hava kalitesi sağlar.
  TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER
  ÜRÜN DETAYLARI: ICONIK 150