Ürünler
ICONIK Vinil Rulo koleksiyonları
Yeni ICONIK Vinil Ruloları keşfedin: %100 ftalat içermeyen koleksiyonlar, inanılmaz çeşitlilikte tasarımlar ve konforlu yürüme hissi veren tekstil taban profilleri.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
Belgeler
İlham Merkezi

Tarkett ile ilham alın

Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
OAK BLONDE 1 Strip
Lamine

Segno - OAK BLONDE 1 Strip

Klasik desenli zemini daha modern bir yaklaşımla yeniden keşfeden Segno, olağanüstü kalitemizi ve yüzeylerimizi neredeyse sınırsız yaratıcılık imkanı sunan modüler bir teknoloji ile birleştirerek kendi desenli zemin tasarımınızı yaratmanız için sanatsal bir lisans veriyor. Mevcut 5 renk karıştırılarak ve sol ve sağ plankların farklı kombinasyonları kullanılarak çeşitli desenler oluşturulur. Farklı kombinasyonlar, ev sahiplerine, evlerinin muhteşem görünmesini sağlayacak desen oluşturmalarını sağlar.

Birçok yaratıcı olanakları keşfetmek için Tarif Kitabı'nı indirin!

(Parke Dergimiz, trende uygun seçeneklerimizi sunmak için mevcuttur ve Grading Book ile tasarımı yakından inceleyebilirsiniz.)

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Yüzey koruması: Hardwax Oil
Toplam kalınlık: 11 mm
Aşınma tabakası kalınlığı: 3,50 mm
Toplam ağırlık: 7,2 kg/m²
Uygulama yöntemi: Yapıştırmalı
Plank (2 ref.)
İhtiyacınıza uygun Segno ürününü bulun
Sorry, we didn't find any formats
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service

Yaratıcı yolculuğunuzu başlatın

Segno, neredeyse sınırsız yaratıcı olanaklar sağlayan modüler teknoloji sayesinde zemin tasarımınızın desenlerini kendiniz yaratmanız için size sanatsal bir lisans verir. Mevcut 5 rengi karıştırarak ve farklı sol ve sağ plank kombinasyonlarını kullanarak kendi deseninizi zevkinize göre oluşturun.
İlham almak için tarif kitabımızı indirin ve yaratıcı yolculuğunuzu başlatın !

TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

Lamine parkelerin uygulaması

Seçtiğiniz lamine türüne ve sahip olduğunuz alt zeminin türüne bağlı olarak lamine parkeleri uygulamanın en iyi yollarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Wood installation
ÜRÜN DETAYLARI: Segno