Ürünler
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
-
Ana sayfa Rulo Halı Asteranne 50 Asteranne A411 3842
Rulo Halı | Özel Tasarım Parça Halı

Asteranne 50 - Asteranne A411 3842

<p>Desso Asteranne 50, her oda tipi ve atmosfer için uygun bir renkte halı sunar. Modern mimariden gelen malzemelerle uyumlu stillerde 50 renk seçeneğiniz var. Kırmızı ve koyu mor gibi renkler bir odaya enerji ve sıcaklık katar. Doğal tonlar, bej ve gri tonlar modern iç mekanın doğal görünümünü vurgular. Evet, Asteranne koleksiyonu halıları tarzınızı kesinlikle mükemmel bir şekilde tamamlar! Rulo halı veya özel tasarım parça halı olarak kullanılabilir.</p>
ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Zemin Kaplama Tipi: CR_ROLL
Ürün tipi: Tekstil zemin kaplamaları (EN 1307)
Total Mass: 2290 g/m²
Üretim tipi: Tuft
Katman yapısı: Cut pile
Rulo (2 ref.)
İhtiyacınıza uygun Asteranne 50 ürününü bulun
0 format

Bu koleksiyon özel tasarım parça halı olarak da mevcut

Bu koleksiyonu beğendiniz mi? Duvardan duvara halının yanı sıra, bu koleksiyona özel tasarım parça halı olarak da sahip olabilirsiniz. İç mekanınıza kendi tarzınızı yansıtın. 

Desso & Ex 8811-617
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: Asteranne 50