Ürünler
Starfloor Click Ultimate'i keşfedin
Ev gibisi yoktur ve renovasyon çok önemlidir. Renovasyon hiç bu kadar hızlı ve kolay olmadı. Starfloor Click Ultimate, Tarkett’in yeni sert kompozit vinil karosu, uygulaması kolay, harika bir iç mekan stilini sorunsuz bir şekilde sağlayan zemin kaplama çözümüdür.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
Belgeler
İlham Merkezi
Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
  Ana sayfa Rulo Halı AirMaster® for Home AirMaster 4 Home B730 2927
  Rulo Halı | Özel Tasarım Parça Halı

  AirMaster® for Home - AirMaster 4 Home B730 2927

  <p>DESSO AirMaster® for Home, evinizdeki hava kalitesini artırmak için var. Bu inovatif halı, toz parçacıklarını diğer zeminlerden daha iyi tutar. Oynayan çocukların veya açık döner kapıların neden olduğu havadaki tozlar, DESSO AirMaster® for Home tarafından büyük ölçüde azaltılmıştır. Nasıl mı? Eşsiz iplikler tozu hapsediyor. Sadece bir elektrik süpürgesi onları serbest bırakabilir! Görünüm açısından, DESSO AirMaster® for Home, en yeni ev dekorasyon trendlerine göre tasarlanmıştır. Saf ve doğal bir görünüme sahip sağlam bir bukle havlı halıdır. Renk paleti, halının zamansız ve doğal karakterini vurgulayan kum, taş, ahşap ve zeytin gibi renkler içerir. Rulo halı veya özel tasarım parça halı olarak kullanılabilir.</p>
  ANA ÖZELLİKLER
  Teknik ve çevresel özellikler
  Zemin Kaplama Tipi: CR_ROLL
  Ürün tipi: Tekstil zemin kaplamaları (EN 1307)
  Total Mass: 1870 g/m²
  Üretim tipi: Tuft
  Katman yapısı: Textured loop pile
  Rulo (1 ref.)
  İhtiyacınıza uygun AirMaster® for Home ürününü bulun
  0 format

  Bu koleksiyon özel tasarım parça halı olarak da mevcut

  Bu koleksiyonu beğendiniz mi? Duvardan duvara halının yanı sıra, bu koleksiyona özel tasarım parça halı olarak da sahip olabilirsiniz. İç mekanınıza kendi tarzınızı yansıtın. 

  Desso & Ex 8811-617
  TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER
  ÜRÜN DETAYLARI: AirMaster® for Home