Ürünler
ICONIK Vinil Rulo koleksiyonları
Yeni ICONIK Vinil Ruloları keşfedin: %100 ftalat içermeyen koleksiyonlar, inanılmaz çeşitlilikte tasarımlar ve konforlu yürüme hissi veren tekstil taban profilleri.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
Belgeler
İlham Merkezi

Tarkett ile ilham alın

Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
Stair Noising Solution 51,4 x 43 mm
Aksesuarlar

Lamine için merdiven köşelikleri - Stair Noising Solution 51,4 x 43 mm

Özel yapım ahşap merdiven köşeliklerimizi keşfedin. Yeni zarif ve minimalist merdiven köşeliği koleksiyonumuz, sert balmumu yağlı zeminlerimizle mükemmel renk eşleşmeleri sayesinde modern, şık ortamlar için en uygun çözümü sunar. Doğal ahşaptan yapılmışlardır ve temizliği ve bakımı kolaydır. Merdiven köşeliğinin renk ve yüzey efektleri, ahşabın doğal hissini koruyan ve tondaki ince değişimleri koruyarak bitişik merdivenle kusursuz bir uyum sağlar.

Standart döşeme parçalarımızla tam uyum için, sıkı ve aralıksız bir birleşme sağlayarak 2 kilitli uygulama sistemine sahiptir. 90° köşelerin minimalist tasarımı, merdivenlerle zemin arasında modern görünümlü, zarif bir geçiş yaratır.

Merdiven köşeliklerini sipariş ederken lütfen tipik bir merdivenin 14-17 adımda 900 mm genişliğinde olduğunu unutmayın. Merdiven köşeliklerimiz standart zeminlerimizle aynı bileşime sahip olduğundan, ilgili zeminin bakım kılavuzu ve teknik föyünden faydalanabilirsiniz. Tüm merdiven köşelikleri sert balmumu yağı ile işlem görür ve düzenli bakım gerektirir. Uygulamanıza son dokunuşunu vermek için, sert balmumu yağlı zemin onarım kitimizi öneriyoruz.

Lamine doğal bir malzemedir. Ürün rengi ve yapısında farklılıklar görülebilir.

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Toplam kalınlık: 14 mm
Uzunluk: 1,95 m
Kutu başına ürün sayısı: 2
İhtiyacınıza uygun Lamine için merdiven köşelikleri ürününü bulun
Sorry, we didn't find any formats
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: Lamine için merdiven köşelikleri