Ürünler
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
-
Ana sayfa Lüks Vinil Karoları STARFLOOR SA Smoked Oak BLACK
Lüks Vinil Karoları

STARFLOOR SA - Smoked Oak BLACK

Starfloor SA lüks vinil karo tasarım seçimimiz, eskitilmiş ve klasik ahşaplardan modern taşlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Kendinden yapışkanlı tabanın yanı sıra plank ve karo formatları, montajı kolaylaştırır. Son derece koruma işlemi sayesinde, zemin asgari düzeyde bakım gerektirir.

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Yerel sınıflandırma: 22 Genel/Orta
Yüzey koruması: X-TREME
Toplam kalınlık: 2 mm
Aşınma tabakası kalınlığı: 0,20 mm
Toplam ağırlık: 3,590 kg/m²
Karo (1 ref.)
İhtiyacınıza uygun STARFLOOR SA ürününü bulun
0 format
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: STARFLOOR SA