Ürünler
ICONIK Vinil Rulo koleksiyonları
Yeni ICONIK Vinil Ruloları keşfedin: %100 ftalat içermeyen koleksiyonlar, inanılmaz çeşitlilikte tasarımlar ve konforlu yürüme hissi veren tekstil taban profilleri.
HEMEN KEŞFEDİN
Yaşam Alanları

KEŞFEDİN: Girişler ve holler

Hiçbir şey güzel bir antre zemininden daha iyi bir ilk izlenim veremez. Tarzınızı geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip vinil, lamine, laminat ve halı gibi çeşitli materyallere göstermenin keyfini çıkarın.

KEŞFEDİN: Yatak odası

Doğru zemin ve renk seçimleri, ses azaltan zemin materyalleri ve rahatlatıcı renk ve desenler sayesinde rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. 

KEŞFEDİN: Çalışma odası

Home ofisiniz için doğru zemini seçmek, huzur, konsantrasyon, ilham ve yaratıcılık için uygun bir atmoster yaratmanıza ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

KEŞFEDİN: Çocuk odası ve oyun odası

Çocuk yatak odaları ve oyun odaları için doğru zemin seçimi, eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak uzun ömürlü ve temizliği kolay zemini seçmek demektir.

KEŞFEDİN: Mutfak

Aile ve arkadaşların bir araya geldiği sofraların kurulduğu mutfaklar, evlerimizin kalbidir. Dayanıklı ve aynı zamanda tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan zemini seçin.

KEŞFEDİN: Oturma odası

Oturma odaları, zeminlerin estetik ve kullanışlılığı bir arada sunması gereken mekanlardır. Tarzınızı yansıtan ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştüren bir zemin seçin.

KEŞFEDİN: Banyo

Banyo zeminlerinin estetik ve suya karşı dayanıklılığı bir arada sunması gerekir. Suya karşı dayanıklı ve her tarza uygun tasarımlar sunan zeminlerimizi keşfedin.
İlham Merkezi

Tarkett ile ilham alın

Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Sağlıklı bir ev için 10 ipucu
Evde sağlık önemlidir - yediğimiz yemeklerden, soluduğumuz havadan, yürüdüğümüz yzemine kadar. Bugün, bir zemin seçmek sadece dekoratif bir seçim değil, aynı zamanda refah için bir karardır. İşte iç mekan hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak 10 ipucu.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
Legacy Pine DARK GREY
Lüks Vinil Karoları

Starfloor Click Solid 55 & 55 PLUS - Legacy Pine DARK GREY

Starfloor Click 55 koleksiyonu ile evinize yeni bir ferahlatıcı iç mekan tasarımı kazandırın. Ayrıca, basit klik sistemimiz sayesinde kurulumu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Starfloor Click lüks vinil karo koleksiyonlarımız aynı zamanda son derece dayanıklı ve bakımı kolaydır, böylece evinizin yeni tarzının tadını keyifle çıkarabilirsiniz. Ekstra Mat efektli Starfloor Click 55 & 55 PLUS, güzel doğal görünümlü tasarımları taş, ahşap ve beton efektli zemin karoları ile birleştirir. Zarif mat yüzeyi ve artan dayanıklılığıyla özellikle giriş, mutfak, koridor veya çocuk odaları gibi alanlarda idealdir. Starfloor Click 55 PLUS koleksiyonu; zeminin dokusunu güçlendiren ve ahşap ya da taşın doğal özelliklerini yeniden yorumlayan patentli kabartmalı baskı tekniği sayesinde dekorasyonunuza yeni bir boyut katıyor.

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Ürün tipi: Heterojen poli (vinil klorür) zemin kaplamaları
Konut için sınıflandırma: 23 Ağır
Ticari sınıflandırma: 33 Heavy
Endüstriyel sınıflandırma: 42 Genel
Toplam kalınlık: 4,50 mm
Plank (3 ref.)

Toplam Karbon Ayak İzi (geri dönüşüm)

 6.79 kg CO2/m2

Projem karbon ayak izi
İhtiyacınıza uygun Starfloor Click Solid 55 & 55 PLUS ürününü bulun
Sorry, we didn't find any formats
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Projenizin karbon ayak izini azaltmak mı istiyorsunuz? Projenizin ayak izini değerlendirmek için hesap makinemizi kullanınız ve geri dönüşümle nasıl azaltabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Karbon Ayak İzini Hesaplayınız
Tarkett döşeme karbon ayak izi hesaplayıcı

Lüks Vinil Karoları uygulama öğreticisi

Lüks Vinil Karolarımızı klozetlerin, boruların etrafına veya duvarları düz olmayan bir odaya uygulamanın kolay yolu. Zemini zor bölgelere uygulamanıza yardımcı olacak öğretici videolarımızı keşfedin.

Luxury Vinyl Tiles installation tutorials
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: Starfloor Click Solid 55 & 55 PLUS