Ahşabın doğal güzelliğini evinize getirin

Ahşabın doğal güzelliğini evinize getirin

Evimize modern, klasik ya da rustik şıklıkta gelen lamine zeminler, karakterleri ve benzersiz doğal güzelliği ile ünlüdür. Bu zemini üretmek için gereken eşsiz işçilik, iç mekana bir bütünlük katar. Lamine zemin koleksiyonlarımız, tarzınıza uyacak ve türünün tek örneği bir iç mekan yaratacak önemli dekorasyon trendlerinden esinlenmiştir. İster ayrıcalık, özgünlük, ister modern bir dokunuş ister ailenizin yeni evi için mükemmel bir lamine zemin seçeneği arıyorsanız, eviniz için doğru zemin seçimini mutlaka bulacaksınız.

Süper iç mekanlar için lamine klasiği Elegance

Asla eski moda görünmeyen tek zemin kaplaması laminedir. Lamine zeminleri düşünürken akla gelen ilk şey onların zamansız zarafetidir. Lamine zeminlerde aradığınız şey buysa, çok özel geniş, ekstra uzun ve ekstra kalın planklardan oluşan Elegance koleksiyonumuz tam size göre. Her bir plank  kendine özgü ve tamamen doğal damarlı yapıya sahiptir, böylece herhangi bir odaya derinlik, güzellik ve sofistike bir görünüm kazandırır. Doğal ama zarif görünmek ve aşırı rustik görünmek için hazırlanmışıır. Pure koleksiyonumuzda, her bir plank parçasını benzersiz hale getirmek için doğanın özgün tasarımlarını son rötuşlarla süsleyen daha düzenli lamine zeminler bulacaksınız.
 

Rustik ve eskitilmiş zeminlerin anlatacak hikayeleri var

Lamine zeminler hakkında çok özel bir şey var: zemindeki budaklar, girintiler ve renk değişimleri her biri bir hikaye anlatıyor. Bu lamine zemine özel ve özgün bir görünüm verir. Benzersiz görünen eski bir lamine zemin bulmaya çalışıyorsanız, Prestige koleksiyonunun plankları sanki geçen zaman onları daha güzelleştirmiş gibi bir görünüme sahiptir. Heritage koleksiyonumuz ekstra patine etkisi arayanlar için gerçekten rustik meşeden yapılmıştır. Heritage koleksiyonunun rustik görünüşü, zeminin sanki geçmiş nesillerin hikayesini anlattığını gösteriyor. Vintage koleksiyonumuz ahşap işleme izleri, testere izleri ve ekstra bir rustik etki ve daha farklı olmak için daha girintili olarak tasarlanmıştır.
 

Geleneksel ve modernin harmanlandığı lamine zeminler

Lamine zemin seçmek klasik bir seçim olarak düşünülebilir, ancak bu zeminler aynı zamanda güncel ana trendleri ve zevkleri yansıtan ve lamine zeminlere özgü benzersiz işçilik ve ayrıcalıktan taviz vermeden bunları şık çağdaş mekanlar için ideal hale getiren modern bir duruşa sahiptir. Noble koleksiyonumuz klasik parke zeminlerin yeniden yorumlanmasıdır: modülerlikleri, hem şık hem de son derece modern görünmelerini sağlar. Play koleksiyonumuz, güçlü bir tasarım ifadesi oluşturmak için çeşitli yaratıcı renk seçeneklerine sahiptir. Shade koleksiyonumuz, sıcak iç dekorasyonlar için gri zemin kaplamaları da dahil olmak üzere yatıştırıcı tasarımlar ve renkler arayanlar için iyi bir seçenek.
 

Aileniz için mükemmel renovasyon zeminleri

Daha ince kalınlıkları sayesinde, Viva koleksiyonu, renovasyon sürecini çok kolaylaştıran, zaman testine dayanıklı ve yaşamın tüm önemli aşamalarında yanınızda olacak, pratik ve yüksek dirençli bir seçenektir. Viva, küçük çocuklu ailelerin yanı sıra ilk dairelerine taşınan öğrenciler veya genç çiftler için de mükemmel bir çözümdür. Ayrıca, koleksiyonumuz, klasik meşelerden modaya uygun yeni grilere kadar tarzınızı bulmanız için yeterince geniş.
 

Önerilen Koleksiyonlar