Yeni laminat koleksiyonları, ahşap parke zeminlere mükemmel alternatif

Yeni laminat koleksiyonları, ahşap parke zeminlere mükemmel alternatif

Parke zeminlere alternatif bir ahşap veya taş efekti mi arıyorsunuz? Uygulaması kolay, bakımı kolay ve doğal malzemelerin dokusunu mükemmel bir şekilde hissettirecek şekilde tasarlanmış olan laminat koleksiyonları, piyasadaki mükemmel parke zemin alternatifidir.

Geniş desen yelpazesi

Laminat zemin çeşitli tasarımlar sunuyor. Baskılı desenler, çeşitli ahşap özleriyle tasarlanan rustik laminat zeminden taş efektine veya koyu gri laminat seçeneklerine kadar geniş bir yelpaze sunar. 99 adet desen, 17 adet yüzey dokusu, 4 adet board formatı ve 4 tip eğim ile yeni Laminat Koleksiyonumuz, iç mekanlarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Dayanıklı bir zemin seçeneği

Yoğun çekirdek levha yapısı, üst düzey bir darbe direnci sunar ve ağır mobilyalara karşı çöküntü yapmadan dayanabilir. Üst tabaka, yüzeyi çizilmeye ve solmaya karşı korur. Ortamda sürekli hareketin olduğu odalar için idealdir. Tarkett, zemini nemden korumak için güçlendirilmiş silikon derz uygulamasıyla su direncini arttırmak için iki eşsiz teknoloji geliştirdi.

Laminat zeminlerin bakımı kolaydır

Laminatımız sert bir sızdırmaz yüzeye sahiptir ve leke tutmaz. Sıkı kilitleme sistemlerimiz ayrıca toz ve kirlerin yüzeyde ve planklar arasında sıkışmasını önler, bu nedenle temizlik zamanı geldiğinde, vakumlu ve yumuşak bir deterjanlı nemli bir paspas gereklidir. Bakımı kolay zeminler ayrıca iç mekan hava kalitesine de katkıda bulunur.

Laminat zeminlerimizin TVOC (Toplam Uçucu Organik Bileşenler) emisyonları DIN EN 14001: 2015 normu tarafından belirlenen sınırın çok altındadır. Ayrıca çevre dostu ürün tasarımı için yüksek standartları belirleyen Alman hükümeti ecolabel Blauer Engel tarafından da onaylanmıştır.

Kolay döşenen zeminler

Laminat zeminlerimiz, %50 daha az zaman alan ve tek bir kişi tarafından uygulanabilen, kullanımı kolay ve hızlı bir klik sistemine (2-kilitli) sahiptir. Minimal alt zemin hazırlığı ve sadece birkaç alet ile yakında kullanıma hazır pürüzsüz ve güzelce döşenmiş bir zemine sahip olacaksınız.

Önerilen Koleksiyonlar