Vinil zemin renk ve desenleri

Vinil zemin renk ve desenleri

Vinil son derece sağlam, suya dayanıklı, az bakım gerektiren, çekici ve uygun fiyatlı zemin kaplama seçeneğidir. Ancak vinili alternatif zemin seçeneklerinden gerçekten ayıran şeylerden biri, tasarım, renk ve stil açısından çok yönlülüğüdür.

Çağdaş veya klasik stiller, dar veya geniş karo ve plank düzenleri, altıgen veya zikzak desenleri veya taş veya ahşap görünümü - seçenekler yelpazesi sonsuzdur. Eski ve rustik ahşaplar, mat yüzey veya geniş planklar gibi bir dizi trend stilini bile yeniden yaratabilirsiniz.

Ayrıca, dayanıklı ve pratik tasarım odaklı, çekici bir zemin seçeneği arıyorsanız, vinil zemin size çok sayıda yaratıcı kapsam ve özgürlük sunar.

LVT ve Vinil Rulo için farklı tasarım seçenekleri nelerdir?

Lüks Vinil Karoları (LVT) Koleksiyonları

Tarkett'de, evinizdeki herhangi bir odanın görünümünü ve hissini dönüştürmek için her biri farklı tasarımlarda modüler zeminler sunan birkaç LVT koleksiyonu sunuyoruz.

Tüm LVT ürünlerimizi incelemek için tıklayın.

Vinil Rulo Koleksiyonları

Tarkett, kalınlık sırasına göre düzenlenmiş çeşitli koleksiyonlar sunmaktadır. Her koleksiyonda, yine yüksek trafik yaşayan ve daha yüksek direnç ve dayanıklılık gerektiren odalar için daha kalın aşınma tabakası seçenekleri ve diğer odalar için daha ince aşınma tabakası seçenekleri ile değişen kalınlıkta aşınma tabakası bulacaksınız.

Her koleksiyon bir dizi vinil rulo tasarım seçeneği sunar. Bu nedenle, ihtiyacınız olan kalınlığı belirledikten sonra, aşınma tabakasının daha kalın, zeminin daha dayanıklı olduğunu hatırlayarak, sadece bir tasarım seçmeniz gerekir!

Her türlü iç dekoru tamamlamak için yaratılan vinil rulo zemin serimiz dört ana temadan esinlenmiştir - Breathe, Majestic Nature, Good Vibes ve Bohem Explorer.

Her seri, çok güzel renkler, desenler ve dokular sunar ve her zamankinden daha fazla tanım ve derinlik getirir. Turuncu, turkuaz, vişne, mavi ve kırmızı gibi yoğun ve parlak renkler arasından siyah, beyaz, gri ve bej klasik tonlarına kadar seçim yapabilirsiniz. Düz renklerde, daha açık veya daha koyu renk tonları veya seramik karo veya parke zeminlerin güzelliğini artıran daha doğal tonlar seçin. Neredeyse sınırsız tasarım seçenekleri ve renk kombinasyonları, evinizdeki herhangi bir odayı güzelleştirmek için benzersiz bir şekilde özelleştirilmiş vinil zemin oluşturmanıza olanak tanır.

Vinil zemin ahşap parke gibi görünür ve hissettirir mi?

Lüks vinil zeminler, parke, taş ve seramik gibi doğal döşeme seçeneklerini taklit etmek için tasarlanmış bir vinil zemin türüdür. Teknolojik gelişmeler ve gelişmiş tasarım yeteneği sayesinde, vinil zeminler taklit ettikleri ürünlerle neredeyse aynı görünebilir ve hissedilebilir.

Tarkett'de tüm vinil zemin kaplama ürünlerimiz, inanılmaz derecede gerçekçi bir doğal ahşap veya seramik zemin kaplaması oluşturmak için yüksek çözünürlüklü dekoratif bir katmana sahiptir. LVT serimiz ve özellikle Starfloor Click Ultimate serimiz ahşap tasarımlar ve stiller konusunda uzmanlaşmıştır. Ardından, kabartmalı baskı tekniğini kullanarak tasarımı bir adım daha ileri götürüyoruz. Bu teknik, planklara doğallığın özünü yakalamak için efektler, gravürler ekler, böylece gerçek ahşap zeminlerde olduğu gibi dokuları gerçekten görebilir ve hissedebilirsiniz. LVT, gerçek ahşabın görünümünü daha da taklit etmek için plank formatında da mevcuttur.
 

Evimdeki farklı odalar için farklı vinil zemin tasarımları ve renkleri kullanabilir miyim?

Kesinlikle! Evinizdeki farklı odalar için farklı görünüm ve hisler yaratmak amacıyla vinil zemin kullanma potansiyeli neredeyse sınırsızdır. Vinilin inanılmaz çok yönlülüğü sayesinde, çok çeşitli tasarım ve stil seçeneklerine sahipsiniz. Rastgele renkler ve desenler seçebilir veya ahşap veya taş gibi doğal bir malzemeyi taklit eden çeşitli dokulu yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz.

Evinizdeki her odanın farklı bir amacı vardır. Vinil zeminlerinizin tasarım ve renkleri ile oynayarak, desenleri ve dokuları birleştirerek, kişisel alanlarınızın her birinde tamamen yeni ortamlar oluşturabilirsiniz. Vinil, karakterinizi ve kişiliğinizi tam olarak ifade etme özgürlüğüne sahip, tasarım odaklı, özelleştirilmiş bir zemin isteyenler için mükemmel bir zemin seçeneğidir.