Urban Cocoon
Urban Cocoon

Derli toplu, güven verici, şiirsel ve işlevsel İskandinav tasarım stili, modern bir dekorasyon tarzıdır. Bu stil bizi şehrin koşuşturmasından uzak, sakin ve rahat pastel bir ortama sokar. Ev bir sığınağa dönüşür. Minimalist, doğal zevkleriniz sizi Kuzey Avrupalı tasarımcılara ve sıcak modern mobilya seçeneklerine yönlendirir. Yumuşak rahat dokumalar gibi ahşap da evinizde önemlidir. Bir atmosferden çok, İskandinav dekorasyonu bir yaşam sanatıdır.
Zarif ve modern bir hayat tarzını kucaklayalım!

Pastel tonları seçin

Yumuşak ve modern İskandinav dekorasyonu oluşturmak için sıcak, nötr tonlar, pastel renkler ve antrasit grafik bir dokunuş bir araya gelir. Pudra pembesi ve soluk yeşil, koza benzeri bir atmosfere entelektüellik getirmek için büyük bir özenle kombinlenmiştir. Ayrıştırılmış çizgileri yumuşatmak için malzemeleri (kadife, keten, boyalı ahşap ve seramik) karıştırın. Ruh halinize uyacak şekilde ev aksesuarlarınızı seçerek, iç mekanınızı kolayca yenileyebilir ve basit, zarif ve sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Saf çizgileri kucaklayın

İskandinav stilindeki güzellik, basitlikte bulunur. Saf ve az çizgiler, huzur ve sakinliğin hüküm sürdüğü uyumlu alanlar oluşturur. Bu sakin atmosfer sizi rahatlamaya ve gevşemeye davet eder. Parlaklığı artırmak ve bu tarzın saflığını vurgulamak için hiçbir şey beyazı geçemez. Hafif renkli bir duvar yumuşaklık sağlar ve beton stilinde bir zemin şehirli bir dokunuş katar; bir oturma odası için iyi bir dekorasyon fikri.

Günlük hayata şiirsel bir dokunuş

Bir İskandinav çocuk odası oluşturarak, sadeleştirilmiş estetik, doğal materyaller ve tasarım öncüsü objeler ile zevkinizi çocuklarınızla paylaşın.
Sade tasarımlı mobilyalar, sıcak ahşap bir zemin, sıcacık dokuma aksesuarları (kilimler, örtüler, vb.) ve şiirsel bir aydınlatma seçin. Işık, rahatlatıcı bir ambiyans oluşturmada hayati bir rol oynar, bu nedenle beyaz ve açık renkler her zaman vardır. Miktar yerine kaliteyi tercih edin: Az, en iyisidir! Bu oda, şirin bir dekorasyon ile sıcacık olduğu kadar güzeldir.

Önerilen Koleksiyonlar