Tarkett Starfloor Click 55: eviniz en iyisini hak ediyor

Tarkett Starfloor Click 55: eviniz en iyisini hak ediyor

TARKETT STARFLOOR CLICK 55: EVİNİZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Tarkett'in yeni kurulan Jaslo fabrikasında (Polonya) üretilen Tarkett Starfloor Click 55, ev için muhteşem tasarımlar sunan profesyonel kalitede zemin kaplamasının avantajlarını sağlar.

Kolay uygulama, profesyonel dayanıklılık

Evinizin, uygulamanın basitliği ile birleştirilmiş profesyonel kalitede zemin avantajlarından yararlanma zamanı geldi. Avrupa'da üretilen bu ürün, en yüksek standartları takip eder ve ticari sınıf aşınma tabakası ve dayanıklı yapısı sayesinde 20 yıllık bir konut garantisi ile desteklenmektedir. Ancak dayanıklılık, sadelik olmadan hiçbir şey değildir. Bu nedenle Tarkett Starfloor Click 55, kolay uygulama için profesyonel bir katlamalı klik sistemi ile sunuluyor. Muhteşem bir konfor için, ekstra  Tarkomfort akustik taban ekleyerek ekstra ses emilimi elde edebilirsiniz. (19 dB'ye kadar).

28 yüksek kaliteli tasarım

Tarkett Starfloor Click 55 özel renkler ve desenler sunar. Rustic'ten (eski ama modern, geçmişten gelen malzemelerin bulunması ve yeni klasik haline dönüştürülmesi) Natural'a (şık ve zamansız mekanlar için klasik bir model.) geniş bir tasarım yelpazesi. Ayrıca çinko efekti her mekana yüzeysel olmadan vintage bir görünüm katan klasik bir tasarım sergiliyor. Ve cilalı beton, yüksek kontrastlı minimalist ve endüstriyel iç mekanlar için mükemmel.

Önerilen Koleksiyon