Red Dot Ödüllü iD Mixonomi

Red Dot Ödüllü iD Mixonomi

14 Eylül 2017

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN İNOVASYON

Tarkett, zeminlere her açıdan yenilikçi bir yaklaşım getirmeye çalışmaktadır: Müşterilere yenilikçi çözümler sunarak, yaratıcı ve trend tasarımları hayata geçirerek, daha güvenli ve daha temiz bir çevreye sürdürülebilir bir yaklaşımla katkıda bulunuyor. Tarkett geçtiğimiz yıllarda çok sayıda inovasyon ödülü kazandı. Bugün, yeni iD Mixonomi koleksiyonu üstün ürün tasarımıyla Red Dot Ödülü'ne layık görülmüştür. Bu ödül, Tarkett’in zemin kaplamaları için yenilikçi çözümlerde küresel liderliğini doğrulamaktadır.

 

ÜRÜN TASARIMINDA RED DOT ÖDÜLÜ NEDİR?

Red Dot Ödülü, iyi tasarım ve yenilik için en çok aranan kalite simgelerinden biridir. Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı, dünyadaki ürün tasarım geliştirme için en tanınmış değerlendirme süreçlerinden biridir.

Bu yıl, Red Dot 54 ülkeden başvuru aldı. Tüm aday ürünler bağımsız ve uluslararası uzman jüri üyeleri tarafından bireysel olarak değerlendirildi.

iD Mixonomi Lüks Vinil Karo koleksiyonu, yenilikçi tasarım yaklaşımı ve yaratıcı olanakları sayesinde ürün tasarımı alanında Red Dot ödülünü kazandı. 

 

iD MIXONOMI: BENZERİ OLMAYAN YARATICI KONSEPT

Mimarlar ve tasarımcılar için oluşturulan iD Mixonomi, özel yapım iç mekanları mümkün kılan yeni bir Modüler Vinil karo zemin koleksiyonudur.

Müşteriler, renk ve şekilleri sonsuz kombinasyon olasılıklarıyla karıştırarak, zamansız desenlerden en canlı kolajlara kadar özel yapım zemin kompozisyonları oluşturabilirler.