Kalabalık aileler için dayanıklı zeminler: Starfloor Click Ultimate 30

Kalabalık aileler için dayanıklı zeminler: Starfloor Click Ultimate 30

Tarkett’in yeni rijit lüks vinil karosu (LVT), Starfloor Click Ultimate 30’u tanıtıyoruz. Bu yenilikçi, çok katmanlı zemin kaplaması su geçirmez, ses emici ve son derece dayanıklıdır. Ancak Starfloor Click Ultimate 30'u bu kadar diğerlerinden iyi yapan şey, laminat veya lamineye yakın yapısal sağlamlık sağlayan sert çekirdeğidir.

Karo ve plank formatlarda mevcuttur ve aile hayatı için yeterince sağlam, tasarım açısından zengin, benzersiz bir dayanıklılığa sahip bir zemin isteyen yeni ev sahipleri için idealdir.

Her yere uygulanabilir, her yerde hayatın yoğunluğuna dayanabilir

Starfloor Click Ultimate 30 zemin kaplaması, hayatın gündelik yoğunlukları ile uygulandıkları her yerde başa çıkar. Yatak odaları, banyolar, oturma odası, nereye uyguladığınız önemli değil.

Gelişmiş, sert çekirdekli yapısı Starfloor Click Ultimate 30'a olağanüstü bir sağlamlık ve güç kazandırır. 10°C ile 50°C arasındaki sıcaklık değişimlerine rağmen şeklini ve boyutunu korurken dalgalanma yapmaz veya kabarmaz, güzel görünümü sudan, soğuktan veya sıcaktan etkilenmez. Hatta, Starfloor Click Ultimate 30, neredeyse her türlü hasar ile baş edebilecek kadar dayanıklıdır. Hem su geçirmez hem de uygulaması kolay olduğu için, 6 mm genişliğe kadar derzlere sahip banyo seramik karolarının üzerine uygulayabilirsiniz. 

Güneşe, aşınmaya, lekelere, çevreye ve çocukların zorlu kullanımlarına karşı yüksek direnci ile Starfloor Click Ultimate 30, aile hayatının tüm yıpranmalarına dayanırken yine de göz alıcı duruşundan ödün vermez.

Starfloor Click Ultimate 30, Rigid LVT flooring, Luxury Vinyl Tiles, LVT, Wood effect viny tiles

Kolay uygulanabilir karo vinil zeminler

Hemen hemen her türlü zemin kaplaması, bir çeşit alt zemin hazırlığı gerektirir. Entegre akustik tabanı sayesinde Starfloor Click Ultimate 30, ekstra bir akustik tabana ihtiyaç duymaz. Sert çekirdeği, eskimiş veya hasar görmüş zeminlerde yaygın olarak bulunan küçük çıkıntıları ve pürüzleri kapatabileceği anlamına gelir.

Starfloor Click Ultimate 30, düzgün olmayan yüzeylerin onarım masrafı olmadan doğrudan seramik karoların (6 mm genişliğe kadar ek yerleri olan) üzerine kolaylıkla ve çoğu mevcut alt zemine uygulanabilir. Hızlı ve efektif renovasyonlar için mükemmel seçimdir.

Modüler olduğu için adım adım uygulanabilir. Tüm odayı boşaltmanıza gerek yok, uygulama yapacağınız alan için sadece mobilyaları kaldırmanız yeterli. Böylelikle aile hayatını daha az aksatırsınız.

Üstelik, 3L TripleLock Click sistemi, uygulamayı piyasadaki en kolay ve en hızlı şekilde yapmayı sağlar. Basit ve hızlı bir şekilde zahmet gerektirmeden uygulanır. İhtiyacınız olan tek şey karoları veya plankları kesmek için bir maket bıçağı. Uğraştırıcı aletleri ve gürültülü makineleri unutun. Yapıştırmayı, kurutmayı veya beklemeyi unutun. Bu zemin uygulandıktan hemen sonra kullanıma hazırdır.

Ve eğer dekorunuzu yenileme esnekliğini istiyorsanız, Starfloor Click Ultimate 30, değiştirmesi seramik zeminlerden çok daha basit ve daha uygun maliyetlidir.

Klasik. Sade. Doğal.

StarFloor Click Ultimate 30, ev sahiplerinin yaratıcılıklarını ifade etmelerine yardımcı oluyor. Yeni ev sahipleri düşünülerek üretilen bu önemli koleksiyon, huzurlu, rustik tonlardan badanalı tonlara ve mineral kaplamalara kadar 18 canlı, modern mat tasarım sunuyor. Bazı koleksiyonlarda mevcut olan eşsiz gren efektli yüzey, ilham veren malzemenin dokularını yakalıyor. Hem göze hem de ayağa, yüzeyler son derece hoş ve kusursuz gelir.

Tüm odaların görünümüne ve havasına uygun bir şeyler var. Sadece yaratmak istediğiniz iç mekanı ve havayı yansıtan rengi seçin. Günlük hayattan ilham alan ve doğal bir sadelikle tasarlanan bu kullanımı kolay, rijit LVT koleksiyonu tüm yaratıcı isteklerinizi karşılar. Zamansız bir görünüm oluşturmak için Starfloor Click Ultimate 30'un güzel tasarım ve kombinasyonlarından seçim yapın.

Starfloor Click Ultimate 30, Rigid LVT flooring, Luxury Vinyl Tiles, LVT, Wood effect viny tiles

Ses geçirmez zemin

Sessizce etrafta dolaşırken yeni bir zeminin hissi ve konforunun keyfini çıkarmaktan daha hoş bir şey yoktur. StarFloor Click Ultimate 30 zemin kaplaması, ayaklarınız için gerçek bir keyiftir.

Yenilikçi akustik tabanımız, zeminde yürüme sesini 18dB'ye kadar önemli ölçüde azaltır. İster yalın ayak olun, ister olmayın, Starfloor Click Ultimate 30’un ses emici özellikleri daha sessiz ayak sesleri ve daha huzurlu bir akustik deneyim anlamına gelir. Artık evde gezinmek diğer sert zeminlerde olduğundan daha sakin. Çocuk odaları bile daha sessiz görünecek.
Evde yaşam birdenbire daha huzurlu hale gelir.

Starfloor Click Ultimate 30, kendi tarzlarını yaratmanın daha kolay bir yolunu isteyen yeni ev sahipleri ve tasarım severler için ideal bir zemindir. Su ve leke tutmayan rijit, dayanıklı zeminlere hızlı ve basit bir yol sunarken, alt zemin hazırlığı çok az gerekir veya hiç gerekmez.

Eğer bir perakendeci iseniz, lütfen Starfloor Click Ultimate 30 kitini indirmek için aşağıya tıklayın :

Resim galerisi

Önerilen Koleksiyonlar