İyimser bir ev dekorasyonu
İyimser bir ev dekorasyonu

Neşeli, pozitif ve sıradışı dekorasyon evinizin gururu olur. Cesaret ve mizah anlayışı, hayal gücüyle dolu kişisel iç mekanlar yaratmak için kullanılır! Bu tarz, benzersiz bir ev dekorasyonu ile evinizi sizin bir uzantınız haline getirmenize yardımcı olur.

Renklerle cesur olmayı seviyorsunuz! Düşüncemiz hareket ve enerji yaratmak, bu yüzden evinizi renkli bir duvar veya zemin ile canlandırın. Bir kutu boya kesinlikle bir odayı değiştirebilir. 1960'lı ve 70'li yıllardan ilham alınmış ve çağdaş parçalar ile güncellenmiş orijinal mobilyalar, yuvarlak veya geometrik çizgileri seviyorsunuz. Bir tasarımcı ve bir sanatçının ruhuna sahipsiniz ve eviniz sizin oyun alanınız.

Günlük hayatınıza renk katın

Tonsürton bir desenle düz bir zeminde, odaya enerji patlaması veren bir renkte mobilya seçin. Oturma odanıza neşe ve enerjik dokunuşlar eklemek için etrafınıza küçük, rengarenk dekoratif objeler yerleştirin.Enerjik ve ileri teknoloji bir tasarım ile şaşırtıcı ve renkli bir görünüm.

Ruh halinizi ve kişiliğinizi ifade edin

Dekore ederken, kendinize sadık kalın ve en sevdiğiniz stille devam edin. Pop, sıra dışı bir dekor oluşturmak için eğlenceli retro objelerin ve farklı tarzların bir karışımı ile hayal gücünüzü harekete geçirin. Sanatsal yemekler ve çocuksu biblolar sayesinde mutfağınız bir sanat galerisi gibi görünüyor. Olumlu enerjileri evinize çekmenin eğlenceli bir yolu!

Grafik baskılar

Evinizi ultra grafik baskılarla canlandırın! Farklı desenleri karıştırıp eşleştirme yapmak, %100 kişiselleştirilmiş bir dekorasyon sağlar. Geometrik desenleri çeşitli ölçeklerde birleştirin: küçükten büyüğe doğru bir akış yaratın. Kontrast dokunuşlar ve eğlence ile güçlendirilmiş monokrom renk aralığını tercih edin. Verniklenmiş eğri çizgili bir tabure orijinal ve tasarım bir komodin haline gelebilir. Pop tarzının zirvesindeki 70'li yılların ruhu modern bir dokunuşa sahiptir. Bu renkli yatak odasında uyanmaktan mutlu olacaksınız!

Önerilen Koleksiyonlar