Güvenilir, özel, doğal ve uzun ömürlü ahşap zemin geleneği

Güvenilir, özel, doğal ve uzun ömürlü ahşap zemin geleneği

2020 Lamine Parke: Modern ve Modüler

Bu yıl Wood koleksiyonumuz, modüler bir koleksiyonu da içeren yeni modern tasarımlara sahip: klasik balıksırtı ahşap zemin Segno adında yeni bir tasarım konsepti ile geri dönüyor.

Klasik balıksırtı desenli zemini daha modern bir yaklaşımla yeniden keşfeden Segno, olağanüstü kalitemizi ve yüzeylerimizi neredeyse sınırsız yaratıcılık imkanı sunan modüler bir teknoloji ile birleştirerek kişiselleştirilebilir kendi desenli zemin tasarımınızı yaratmanız için size sanatsal bir lisans veriyor.

Modern Herringbone Engineered Wood Floors - Segno

Koyu kahverengi tonlardan mat, hafif pigmentli tonlara kadar mevcut beş renk ile Segno koleksiyonunun eşsiz konsepti, odanıza tam potansiyelini kazandıracak bir zemin deseni tasarlayacaktır.

Wood floor suitable for your living room, bed room,...

İç mekanınızı ahşap zemin tasarımlarını ve renklerini karıştırarak değiştirin

Segno koleksiyonu hem geleneksel tasarımları hem de yeni ifadeleri oluşturmak için birçok farklı şekilde uygulanabilir. Renkleri karıştırarak ve sol ve sağ plankların farklı kombinasyonlarını kullanarak çeşitli desenler oluşturulacaktır. Belirli bir desen sayesinde farklı açılara sahip olmak, inamik ve güzel bir görsel efekt yaratarak ahşabın detaylarının ve dokusunun görünmesini sağlayacak.
Hayal gücünüzü kullanın ve modülerlik ile oynayın !

Farklı ahşap tonlarını karıştırarak (20 m²'lik bir alan için) balıksırtı veya diğer desenleri oluşturmak için gerekli lamine plank miktarlarını öğrenmek için Tarif Kitabımızı indirin.

Lamine parkelerimiz duygu ile yapılmıştır

Tüm lamine parkelerimiz geleneğin gerçekliğini ayrıcalık, uzun ömürlü dayanıklılık ve seçim yapabileceğiniz farklı stiller ve tonlarla birleştirir. Yumuşak ve samimi tonların saflığını, vintage karakteri veya cesur, tasarım odaklı bir görünüm isteyin, koleksiyonumuz mutlaka evinizi güzelleştirmek için bir seçeneğe sahiptir.

Yeni 2020 Lamine Noble Tasarımlarını Keşfedin

Yeni Segno koleksiyonuna paralel olarak, bu yıl NOBLE koleksiyonuna yenilik getirmek için yeni renkler ekleniyor. Klasik parke geleneği olan çok çağdaş bir modüler zemini yeniden yorumlayalım.

Square, herringbone designs available

New York teması seçildi ve 2 yeni dama tahtası lamine parke seçeneğinin yayınlanmasıyla bir sonraki seviyeye geçti.

Noble Oak Bronx, koleksiyonun renk aralığını tamamlamak için yeni bir gri tonu kullanıyor. Noble Oak Brooklyn'i geliştirmek için en çok satan renklerden birini kullandık.

İç mekanınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak iki güzel yeni tasarım!

Resim galerisi

Önerilen Koleksiyon