Green Factory, endüstriyel bir dokunuş ile aile eviniz
Green Factory, endüstriyel bir dokunuş ile aile eviniz

Doğayı yenilenmiş bir endüstriyel alana davet edin ve kolay, işlevsel ve keyifli bir hayat tarzı sağlayacak modern, otantik bir ortam oluşturun.
Aile hayatınızın farklı anlarına ve çoklu aktivitelere kusursuz bir şekilde uyum sağlayan, kapıları veya duvarları olmayan açık, esnek bir ev arıyorsunuz. Rustik ev dekoru estetiğine ve zamansız değerlere olan sevginiz ile hassasiyetiniz, fabrika stilini yumuşatıyor. Tutkulu bir geri dönüşümcüsünüz ve çevreye olan bağlılığınızın bir parçası olarak bulunan objeleri yenilemekten zevk alıyorsunuz. Ekolojik değerlerinizi çocuklarınıza aktarıyorsunuz.  Geniş pencereleri, doğası ve değişen mevsimleri düşünebileceğiniz dış mekanlara açılan geniş bir yaşam alanı arıyorsunuz.

İç mekanınızı yeşillendirin

Estetik çekiciliğinin ötesinde, bitkiler evlerimizi temizleyerek ve doğa ile yeniden bağlantı kurmamıza yardımcı olarak sağlık faydaları sağlar. Asılı bitkilerin birikimi kentsel bir orman atmosferi yaratacaktır; ve geri dönüştürülmüş günlük objeler (teneke kutular, ahşap sandıklar vb.) geleneksel kil çömleklerin yerini alabilir. Bir aile atölyesi için yaratıcı fikirler! Bu yeşil dokunuşlar, mükemmel rustik ev dekorasyonunu oluşturmak için endüstriyel stildeki siyah ve beyaz estetiği bir doz renk ile aydınlatır.

Grafik kontrastlara cesaret edin

Endüstriyel ev dekor stilini doğal unsurlar ile ısıtın. Çelik, dökme demir ve fırçalanmış metal, ham ahşap zeminlere ve botanik dekorasyona sahiptir.

Başlık yerine barut mavi duvarla kontrast bir dokunuş ekleyin; metalik endüstriyel kaplamaları hatırlatan koyu bir ton. Yapraklı kamuflaj ve şambre ile döşenmiş yatak örtüleri önerilebilir. Atölyelerden esinlenen bu grafik yatak odası, bu stile uygun kusursuz rustik detaylar sayesinde rahatlatıcı ve huzur vericidir.

İşlevsellik ile oynayın

Akıllı, modüler mobilyalar ve sağlam, otantik materyaller geniş bir ailenin öğle yemekleri için mükemmel, dayanıklı, zamansız bir stil yaratır. Alanınız koşullara ve misafir sayısına uyacak şekilde değişir, çünkü keyif en değerli değerlerinizden biridir. Eski el işi masaları ve ikinci el satın aldığınız kolektif mobilyaları seviyorsunuz. Metalik kirişler açığa çıkıyor çünkü sizin için estetik değere sahipler ve evinizi eşsiz kılıyorlar.

Önerilen Koleksiyonlar