Eviniz için üst düzey zemin çözümü

Eviniz için üst düzey zemin çözümü

Ev gibisi yoktur ve renovasyon çok önemlidir. Renovasyon hiç bu kadar hızlı ve kolay olmadı. Starfloor Click Ultimate, Tarkett’in yeni sert kompozit vinil karosu, uygulaması kolay, harika bir iç mekan stilini sorunsuz bir şekilde sağlayan zemin kaplama çözümüdür. Her şeyden önce, tüm gün çocukların da  bulunduğu ve sürekli gelen ve giden insanların yoğun olduğu evlerde, günlük yaşamın yıpratmasına ve aşındırmasına karşı koyacaktır. Starfloor Click Ultimate, premium bir lüks vinil karo koleksiyonunun dayanıklılığı ile ahşap ve taş görünümünü ve dokunuşunu birleştirir.

Uzun ömürlü bir zemin seçeneği

Starfloor Click Ultimate, özellikle yoğun ev alanlarındaki trafiğe çok dayanıklıdır. Bu zemin çözümündeki ekstra yoğun Sert Kompozit Çekirdek inovasyonu sayesinde Starfloor Click Ultimate, verandalar (60° 'ye kadar) gibi aşırı sıcaklık değişimlerine maruz alanlarda ve ayrıca batma, çizikler, sürtünme ve lekelere karşı dayanıklıdır. Zemini, günlük aşınma ve yıpranmaya karşı korumak konusunda endişelenmekten vazgeçebilirsiniz. Ayrıca %100 su geçirmezdir.
 

Starfloor Click Ultimate’i her yere uygulayabilirsiniz

Starfloor Click Ultimate, uygulama sürecinin ilk adımı olan alt zemin hazırlığını minimum süreye indirir. Seramiklerin üzerine dahi uygulanabilir*. Bu nedenle, alt zeminin pürüzsüz olmaması durumunda aşırı hazırlık gerekliliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. İkinci uygulama aşaması, patentli bir zemin kilitleme sistemi, i4F üçlü kilitleme klik sistemi sayesinde daha da kısadır. Bu uygulama sistemi bugün piyasadaki en hızlı sistemlerden biridir ve basit klik sistemlerinden %30 daha hızlı uygulama olanağı sağlar.
* max 8mm, 3mm derinliğe sahip seramik  üzerine
 

Entegre akustik konfor

Starfloor Click Ultimate ayrıca entegre bir akustik tabana sahiptir.  Starfloor Click Ultimate, Soundblock teknolojisi sayesinde odalar arasında 19dB ses emilimi sunar ve yürüme sesini önemli ölçüde azaltır. Bütün bunlar evde ortam gürültüsünü azaltır ve evinizin daha huzurlu ve sıcak bir ortam olmasını sağlar.
 

Zamansız ve modern tasarımlar

Starfloor Click Ultimate koleksiyonu doğal ahşap ve taş dokularından oluştuğu için çok yüksek kalitede bir efekte sahiptir. Dokusu, hem görüntüsüyle hem de dokunuşuyla gerçeklik hissini yaşatır. Starfloor Click Ultimate karolar sadece mükemmel ahşap ve taş tasarımlara sahip olmakla kalmaz, ayrıca Tarkett’in Plus etkili EIR teknolojisi (embossed in register) teknolojisi ile ahşap meşe tasarımları üzerinde mat bir bitişe sahiptir. Ahşap meşe zemin dokuların tasarıma mükemmel uyum sağlaması için kabartılmıştır. Starfloor Click Ultimate, ahşap ve taş görünümlü karolarıyla çok yüksek kaliteli bir iç tasarım etkisi yaratır.


Starfloor Click Ultimate, hem lüks vinil karoların yüksek direncinin hem de ahşap ve taş dokuların özgünlüğünün ideal bir kombinasyonudur.
 

Önerilen Koleksiyon