Ev dekorasyon stilinizi bulun

Ev dekorasyon stilinizi bulun

Evlerimiz ve onları dekore etme şeklimiz tasarım trendlerinden etkilenir, ancak hepsinden öte, kim olduğumuzun, değerlerimizin ve benzersizliğimizin bir ifadesidir. Hayat tarzımızdan etkilenen evimiz kendimizin bir uzantısıdır.
Evinizi dekore etmenize ve stilinizi bulmanıza yardımcı olmak için, işte size ilham verecek dört trend: Urban Cocoon, Eclectic Home, Green Factory ve Colourful Place.
Trend  demek size en uygun ev dekorunu seçmek demektir!
Hangisini seçeceksiniz?

Urban cocoon

Günümüzün hızlı hayat tarzında biraz huzur ve sakinlik arıyorsunuz ve rahat, zarif iç mekanınızın bunu yansıtmasını istiyorsunuz. Eğer evinizde sakinlik, denge ve uyum duygusu hissetmek istiyorsanız, modern, yaşaması kolay ve çekici, sade ve dayanıklı unsurlara ihtiyacınız var.
Urban Cocoon, retro ama modern, romantik İskandinav stilinden ilham aldı. Günlük ilham almak için, Danimarka'nın mutluluk sanatına bakıyorsunuz: Hygge.
Tarafsızlık hayatidir; bu estetik, hayatta neyin önemli olduğunu yansıtır. Daha az daha iyidir. Her şey özenle seçildi. Güzellik ve duyguların olduğu ruhani ve duyusal bir klasisizm biçimi arıyorsunuz. Kontrast için gri dokunuşları olan zarif pastelleri ve sıcak nötr tonları tercih edin.

Eclectic home, farklı stilleri incelik ile birleştirir

Size yurt dışındaki harika gezilerinizi hatırlatan iç mekan dekorasyonunuz kişisel seyahat günlüğünüz gibidir. Bir dünya vatandaşı olarak, meraklı ve kültürlüsünüz; seyahat etmeyi ve farklı kültürleri keşfetmeyi seviyorsunuz. Evinizin dekoru dünyayı keşfetme arzunuzu karşılar. Eclectic stili, farklı tasarımların uyum içinde birleştirilmesiyle ilgilidir. Zengin, özgün renklerin, dokuların ve nesnelerin karışımına duyduğunuz zevk, farklı olma isteğinizi yansıtır. Çaba harcamadan havalı olan, açık fikirli ve yeni deneyimler arıyorsunuz. Dekorasyonunuz, dünyanın dört bir yanından seyahat hatıralarının ve ustalığın bir karışımıdır. Zamanla pigmentli renk çeşitlerini, solmuş tonları ve değerli eskimiş dokunuşları sevdiniz.

Green Factory, değerlerinizin yuvası

Modern hayat ile geleneksel değerler arasında doğru dengeyi arıyorsunuz. Önemli olan nezaket, hoşgörü, paylaşım ve coşkudur. Özgünlük ve aktarım anahtar kelimelerdir ve misafirperver olmak bir duruştan çok daha fazlasıdır: bu sizin mantranızdır.

Çevrenizle yeniden bağlantı kurmak, doğayı hissetmek, doğaya daha yakın olmak ve gezegeni daha sürdürülebilir bir hayat tarzı ile korumaya katkıda bulunmak istiyorsunuz. Eviniz bu dengeyi kurmanıza yardımcı olacak bir sığınak. Akıllıca tüketerek ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşarak kendi hayat tarzınızı oluşturmak istiyorsunuz. Renk seçimlerinize bitki, mineral ve toprak nüansları ile zamansız bir paletten oluşan doğa öncülük eder.

Colourful Place, iyimser eviniz

Eğlenceli bir dekorasyonla günlük hayatı yeniden canlandırmanın zamanı geldi. Renk konusunda iyimser ve cesursunuz, bu nedenle hayal gücünüzü özgür kılın ve dünyanızı sarsın! Vintage dekoratif objeler ve tasarım parçalardan oluşan özgün karışımınız ile evinizi düzenleyin. Büyük fark yaratan küçük detayları seviyorsunuz. Kuralları çiğnemeye hazır olun.

Çok düzenli bulma eğiliminde olduğunuz bir dünyada yeni sessiz isyan biçimleri arıyorsunuz. Hayret edilmeyi ve şaşırtılmayı seviyorsunuz. Tek olmayı arzuluyorsunuz, ve kendi çekici ve sansasyonel Pop Art iç mekanınızı tasarlayarak benzersizliğinizi ifade ediyorsunuz. Cesur etkileyici renk seçenekleriniz klasik nötr bir taban oluşturur. Kontrastları ve renkli desenleri seviyorsunuz.

Tarkett tasarımcıları Clarisse Lebosse ve Valérie Pavard'ın katılımıyla NellyRodi ile ortak proje.