ECLECTIC HOME, SEYAHAT KİTABINIZ
ECLECTIC HOME, SEYAHAT KİTABINIZ

Eclectic stil, uzak diyarlara ve dünya vatandaşlarına canlı bir bağlılıktır. Seyahatler, göçebelik ve yeni tesadüflerden esinlenen bu bohem ev dekoru bizi ev boyunca bir yolculuğa çıkarır. Bu iç mekan dekorasyon stili, atalarının becerilerine ve dünya kültürlerine ilham veren bir özelliktir! Dekorasyona gelince, bu trend her şeyden önce merakı ve yaratıcılığı kutluyor. Mükemmel bir resim oluşturmak için dikkatlice kurgulanmış sahneleri seçin: uzaktaki yolculuklardan geri getirilen ham, doğal duvarlar, desenli zeminler ve el yapımı objeler evinize büyü, karakter ve ruh katar. Örme sepetler bir zorunluluktur: bir koleksiyon oluşturun ve bunları evin her tarafına yayın. Bu, seyahatlerinizde ve kalbinizin sizi yönlendirdiği her yerde size eşlik eden, kendini sürekli yeniden keşfeden bir stildir!

Yaratıcı bir mix & match

Davetkar, çok kişisel bir topluluk oluşturmak için pigment bakımından zengin renklerin dokunuşlarıyla ısıtılan desen ve kültürler ile etnik dokumaların bir karışımı ile evinizi süsleyin. Sonuç, ışıkla dolu doğal bir atmosferdir.

Zengin bir bohem ruhu oluşturmak için, karıştırıp eşleştirme sanatını zarif bir şekilde ustalaştırırsınız. Yastıklarla kaplı konforlu banklar tercih edin ve göçebe bir his uyandıran bir oturma odası oluşturmak için alçak masalar ayarlayın. Evinizdeki nesnelerin her biri özenle seçildi ve her biri bir hikaye anlatıyor. Odayı aşırı yüklemeden, sıcak ve rafine bir ortam elde etmek için onları oraya buraya yerleştirin.

"Başka bir yer" arzusu

Gelenek ve modernite arasında: “tadelakt” stili (su geçirmez kireç sıva) Doğu'yu çağrıştırıyor. El yapımı bir halı ve koyu renkli ahşap, bu materyali harika bir şekilde ısıtır. Materyallerinizi dekorasyon olarak sergileyin: doğal süngerler, el yapımı sabunlar, oyma bir kutu…  Uzaklığı ve egzotik estetiği ile bu dinlendirici banyo seyahat etmek için gerçek bir davettir.

Değerli dokunuşlar

Zarif altın dokunuşları ile keten, rafya ve ahşap gibi doğal materyallere entellektüellik ekleyin. Bu değerli duygu aynı zamanda dünyanın sanat ve el sanatlarının eşsiz ruhunda da bulunur. Yontulmuş egzotik ahşap, mobilyaya otantik etnik bir dokunuş verir. Çiçek kompozisyonlarınız için, çılgınca bohem bir dokunuş ile kurutulmuş çiçek ve otlardan oluşan buketler oluşturabilirsiniz. Günlük yaşamınızı zenginleştirmek için diğer kültürlerden ritüelleri benimsersiniz. Egzotik tatlar ve kokular güzel anıları geri getirir ve hoş bir manzara sunar.

Önerilen Koleksiyonlar