Laminat Parke

Laminat Parke

Detayları büyük bir titizlikle hazırlanan yeni Laminat parkelerimiz, zarafeti ve işlevselliği birleştiriyor. Avrupa'da tasarlanan ve Almanya'da üretilen Tarkett Laminat parke, markanın ünlü uzmanlığını yansıtarak eşsiz kalite ve performansı garanti ediyor.

Tarkett Laminat parke, 5 farklı koleksiyonuyla dayanıklılığı ve tasarım mükemmelliğini kusursuz bir şekilde birleştirerek, yaşam ve otel alanlarınızı 47 farklı dekor seçeneği ve dört plank boyutundan oluşan geniş bir paletle dönüştürme imkanı sunuyor. Koleksiyonumuz, lüks ve sıcaklık katan balıksırtı desenlerinden mimari mekanlara yönelik uzun ve geniş plankların çağdaş cazibesine kadar geniş bir yelpazede seçenek sunarak her tercihe hitap ediyor.

Estetik çekiciliğinin ötesinde olan koleksiyonlarımız, dikkat çekici bir dayanıklılığa sahiptir. Koruyucu katmanı sayesinde sürtünme, çizilme ve lekelere karşı yüksek direnç göstererek zeminin güzelliğini yıllarca muhafaza eder. Aile yaşam alanlarına uygun olan Laminat parkelerimiz, çocukların ve evcil hayvanların günlük kullanımına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek dayanıklılığı sayesinde topuklu ayakkabılar dahil olmak üzere çeşitli kullanım taleplerine uygun bir zemin sunar. Bu özellikleriyle, akıllıca ve uzun vadeli bir yatırım seçeneği sunar.

Kullanıcı dostu klik sistemleri sayesinde montaj sürecini kolaylaştırırken zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Daha fazla çok yönlülük için, tarzı pratiklikle kusursuz bir şekilde birleştiren, günlük taleplere dayanacak şekilde tasarlanmış bir laminat parke çözümü sunan suya dayanıklı serilerimizi keşfedin.                                                                                                                                              Sürdürülebilirliği benimseyen PEFC sertifikamız, sorumlu orman yönetimiyle çevreye duyarlı bir yaklaşımı vurgular. Tüm Laminat Parke koleksiyonları, bu anlayışla yönetilen ormanlardan ve kontrollü kaynaklardan elde edilen ham maddelerle üretilir, böylece evinizde doğal ahşabın eskimeyen güzelliğini korurken daha yeşil bir geleceğe katkı sağlar.                                                                                                        Giriş seviyesinden premium seviyeye kadar mükemmel Laminat parke seçeneklerimizi keşfedin. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz.