Ülkenizi SeçinÜlkenizi Seçin
Türkiye - Konut Tipi Ürünler

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. İstediğim ürünü nasıl bulurum?
 
Birçok değişik şekilde ürün araması yapmak için ana sayfadaki ana menüyü kullanabilirsiniz:
 
·          Odaya göre: her oda (yatak odası, ev ofis, mutfak, banyo vs.) için uygun olan ürünleri görmek için gezinme çubuğundan “Odalara özgü çözümler”i seçin. Dilerseniz "Her oda için çözümler" seçeneğini belirleyerek zemin kaplaması planını inceleyebilirsiniz.
·          Ürün tipine göre: Tüm ürünlerin yer aldığı kataloğumuzu görmek için “Ürünlerimizin tamamı”nı seçin.
 
Ayrıca aradığınız şeye en uygun seçenek için arama fonksiyonlarını da kullanabilirsiniz.
 
·          Arama için anahtar kelimeler kullanın – İstediğiniz kelimeleri kullanarak aradığınız bilgileri bulun.
Gelişmiş ürün arama – Bir zemin kaplamasından beklediğiniz özellikleri (Tasarım, renk, çiziklere karşı dayanıklılık vs.) seçerek daha kapsamlı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.
 
2. Arama sonuçlarımı bir sonraki girişim için kaydedebilir miyim?
 
Kendi hesabınızı ve “Benim Tarkett’im” kişisel sayfanızı oluşturarak her giriş yaptığınızda faydalı bilgileri toplayıp saklayabilirsiniz. 
Burada bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz istenecektir. Bu sadece Tarkett’in, sizin site ile ilgili detaylarınızı yönetmek ve online deneyiminizi sürekli geliştirmek için dahili kullanımı amacını taşır.
 
-          Daha fazla bilgi için “Gizlilik ve Yasal Bildirimler” sayfasına bakın

Kişisel alanınıza erişmek için her seferinde oturum açma adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Üye olduktan sonra “Seçimlerime Ekle” seçeneğini kullanarak her türlü ürünü kişisel tercihlerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra çıkış yaptığınızda bile, bu ürünler “Seçimlerim” alanına kaydedilecektir. Ayrıca daha önceki girişlerinizde yaptığınız aramaları tekrar görmek için arama kriterlerinizi de kaydedebilirsiniz. 
 
3. Ürünleri online olarak satın alabilir miyim?
 
Tarkett zemin kaplaması ürünlerini doğrudan online olarak satın almanız mümkün değildir ancak bir mağazaya gitmeden önce web sitemizdeki birçok özelliği kullanarak zaman kazanabilirsiniz.
.
·          “Benim Tarkett’im” özel alanına kaydolmak size ileride seçmeyi düşündüğünüz kaplamaları sadeleştirmede kullanabileceğiniz birçok imkan sağlar.
·          “Karşılaştırmalarım” alanı, siteye her girişinizde seçtiğiniz ürünleri gösterir.
·          Ayrıca online olarak numune de sipariş edebilirsiniz. “Siparişime ekle” sekmesine gidin ve istediğiniz ürünleri listeleyerek yönlendirmeleri izleyin. Satış departmanımız istediğiniz numuneleri göndermeden önce sizinle temasa geçecektir.
·          “Oda Tasarımcısı”, size kriterlerinizi belirlediğiniz sanal bir odanın içinde, seçilen ürünü uygularsanız zemininizin nasıl görüneceğini gösterecektir: boyut, duvar rengi vs.
 
4. İki ürünü karşılaştırmak için siteden faydalanabilir miyim?
 
“Karşılaştırmalarım” sayfasını kullanarak ürünleri farklı özelliklerine göre karşılaştırabilirsiniz (renk, tasarım, ses emme özelliği, sağlamlık, uzunluk, genişlik vs.). "Karşılaştırmalarıma ekle"yi seçtiğinizde ürün otomatik olarak kaydedilir. “Karşılaştırmalarım” alanına girdiğinizde seçtiğiniz tüm değişik ürünleri gösteren tabloyu görebilirsiniz.
 
 “Karşılaştırmalarımı dışa aktar” seçeneğiyle tablonuzu Excel formatına aktarabilirsiniz.

5. Bana en yakın mağazayı nasıl bulabilirim?

Size en yakın Tarkett mağazasını ana sayfadaki “Hizmetler ve destek” menüsünden “Mağaza bulma”yı seçerek bulabilirsiniz. Haritadan ülkenizi seçip, şehrinizi ve posta kodunuzu girdiğinizde size en yakın mağazaların listesi gösterilir.

 
6. Seçtiğim zemin kaplamasının odaya döşendiğinde nasıl görüneceğini görebilir miyim?
 
Sitede çeşitli zemin kaplamalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için kullanabileceğiniz birçok araç bulacaksınız.
-          Boyut, duvar rengi gibi ayrıntıları girdikten sonra zemin kaplamasının bir odada nasıl görüneceğini görmek için “Oda tasarımcısı”nı kullanın.
-          Ürün sayfalarındaki "Resim Galerisi" bölümleri bir zemin kaplamasının döşendiğinde nasıl görüneceği hakkında fikir verir.

 
7. Tarkett’in yeni ürünleri ve buluşları hakkında nasıl daha fazla bilgi alabilirim?
 
Ana sayfadaki veya “Hizmetler ve destek” menüsündeki “Basın odası” linkini seçerek ürün ve hizmetlerimiz hakkında birçok bilgi alabilirsiniz. Ayrıca "RSS yayınına" abone olabilir, seçtiğiniz konulardaki en son haberleri doğrudan e-posta ile alabilirsiniz.
 
 
8. Bilgileri arkadaşlarımla nasıl paylaşabilirim?
 
Her sayfanın üstündeki “Arkadaşlarınızla paylaşın” sekmesini kullanarak o sayfayı tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz. Sadece e-posta adreslerini forma ekleyin ve gönderin.
 
 
9. Siteden resim indirebilir miyim?
 
Ana sayfadaki “Basın Odası”na gidip “Medya Kütüphanesi” sekmesini seçerek çok geniş kapsamlı yüksek veya düşük çözünürlüklü resimleri indirmeniz mümkündür.
10. Soruma cevap alamazsam ne yapmalıyım?
 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ana sayfadaki “Bize Ulaşın” bağlantısına giderek iletişim formunu doldurun. Mesajınızın Tarkett’deki ilgili uzmanımıza iletilebilmesi için talebinizin konusu açıkça belirtilmelidir